Velški san uništen za 180 sekundi: Ronaldo i Nani nokautirali Ostrvljane, Portugal je u finalu! (FOTO) (VIDEO)

PORTUGALIJA JE PRVI FINALISTA EP

Posle nikad dosadnijeg prvog poluvremena, čitav meč je stao u uvodnom delu drugog
Objavljeno: 22:52h

Za korak ispred svih: Lansirana Espreso aplikacija! Overite je odmah!

Fudbalska reprezentacija Portugala prvi je finalista Evropskog prvenstva u fudbalu!

Čekaće se još neko vreme da se Kristijano Ronaldo spusti na zemlju! (FOTO) (VIDEO)

Ekipa Fernanda Santoša slavila je protiv Velsa sa 2:0 golovima Kristijana Ronalda i Nanija u pedesetom minutu, odnosno tri kasnije.

Evo zbog čega su Ronaldo i Portugalci umirali od smeha pre početka polufinala! (FOTO)

Niko nije očekivao takav šok, a pogotovo Ostrvljani koji su u meč ušli kao protivnik - puni entuzijazma ali bez prilika ka golu protivnika.