Francuzi na brutalan način prekinuli san Islanđana i poslali upozorenje preostalim rivalima! (VIDEO)

euro, 1/4 finale

Već na samom početku meča bilo je jasno šta nas očekuje
Objavljeno: 23:20h

Fudbaleri Francuske demolirali su selekciju Islanda rezultatom 5:2 i tako zakazali polufinalni duel protiv reprezentacije Nemačke.

Retko ko da je očekivao ovako ubedljivu pobedu domaćina, ali ostrvska selekcija nije pokazala ni delić svojih kvaliteta što su nemilosrdni "petlovi" na najbolji način iskoristili.

Već na samom početku meča bilo je jasno šta nas očekuje. Francuzi su stali na loptu, gradili akcije i nagrada za dobru igru dolazi već u 13. minutu kada je precizan bio Olivije Žiru, koji je iskoristio kašnjenje štopera protivničke ekipe.

Nastavili su Francuzi da napadaju i šest minuta kasnije posle kornera Grizmana, Pogba je postigao prvi gol na ovom prvenstvu.

Izabranici Larsa Lagerbeka jednostavno nisu znali šta da rade sa loptom i bilo je neminovno da do poluvremena prime još golova, a za to su se pobrinuli Paje i Grizman, posle fenomenalne asistencije Žirua.