MORAŠ DA SLUŠAŠ VELŠANE! Belgija ima imena, ali Vels ima srce i zato ide u polufinale! (FOTO) (VIDEO)

1/4 finale evropskog prvenstva

Ostvrska ekipa pobedila je Belgijance rezultatom 3:1 i napravila istorijski uspeh

I start drugog poluvremena, pripao je Belgijancima. Ređale su se šanse Lukakua, Azara, De Brujnea, ali mreža Henesija je mirovala.

Kako to obično biva u fudbalu, usledila je kazna. U 55. minutu videli smo sjajan napad Velsa, koji je krunisan prelepom fintom Robsona Kanua, koji je nakon toga rutinski završio akciju.

Do kraja utakmice, Belgijanci su na sve načine pokušavali da postignu još jedan pogodak, ali nisu uspeli.

Tačku na ovu utakmicu Sem Vouks u završnici utakmice.