Infarkt završnica grupne faze EP: Ibrahimović pakuje kofere, Irska u osmini finala! (FOTO) (VIDEO)

euro, 13. dan

Ovaj izuzetno napet i zanimljiv dan na prvenstvu u Francuskoj pratili ste uživo uz naš sajt

Mađarska - Portugal 18.00 Island - Austrija 18.00 Italija - Republika Irska 21.00 Švedska - Belgija 21.00

Kao i svaki put, celodnevni "lajv blog" pratili ste uz naš sajt 90' Mečevi su završeni! Pored Italije, dalje prolaze Belgija i Irska! 84' Gooooooool na obe utakmice! Poveli su Belgijanci preko Naingolana, a Irci preko Brejdija!

77' Italija umalo da povede, ali insinje je pogodio samo okvir gola! 68' Simpatičnu podršku imaju Italijani u Francuskoj.

55' Novi dokaz da su Irci najjači! Ponocvo su pevali francuskoj policiji.

46' Utakmice su nastavljene! 45' Gotovo je prvo poluvreme, nadamo se golovima u nastavku. 42' Uzbudljivo je na oba meča. Irci su bolji od Italijana, a Šveđani igraju strpljivo i čekaju šansu protiv odlične Belgije. Gol visi u vazduhu. 35' Pre večerašnjih duela, tabela trećeplasiranih ekipa izgleda ovako.

20' Marfi je fenomenalno gađao glavom, ali Sirugu je zabeležio odbranu dana!

11' Sjajan detalj sa utakmice Irska-Italija.

5' Moćni Šveđani su uputili svoj prvi udarac u okvir gola na prvenstvu! Bravo!

21:00 Mečevi su počeli! 20:15 - Evo i sastava za večerašnje duele. Italijani su malo promešali karte...

MAĐARSKA I ISLAND IDU DALJE, PORTUGAL IDE KAO TREĆI, AUSTRIJA ISPALA! 19:51 - GOOOOOOOOOOOOOOOL! ISLAND POBEĐUJE SA 2:1! 19:43 - JOŠ SAMO PAR MINUTA DO KRAJA! 19:32 - OVO JE BIO PENAL ZA ISLAND, SUDIJA JE OSTAO NEM! OVO SE SVIRA! 19:21 - STATIVA ZA MAĐARSKU, OVO JE UTAKMICA GODINE! 19:19 - GOOOOOOOOL! KAO NA TRACI! 3:3, KRISTIJANO RONALDO IZJEDNAČAVA PONOVO! 19:17 - GOOOOOOOOOOOL! AUSTRIJA JE IZJEDNAČILA!