Hrvati i Nemci pobednici dana! Prolaz Španaca gorkog ukusa! (FOTO) (VIDEO)

euro, 12. dan

Kao i svakog puta, tokom čitavog dana možete uživo pratiti dešavanja sa prvenstva Evrope u Francuskoj

Kao i svakog dana, uz naš dobro poznati "lajv blog" možete pratiti dešavanja iz Francuske: Kraj utakmica 87. minut - GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!! Ivan Perišić donosi prednost Hrvatskoj i verovatno pobedu!

71. minut - Španci su promašili penal! Odgovornost je preuzeo Serhio Ramos, ali je Subašić sjajno intervenisao!

65. minut - GOOOOOOOOOLLLLLLL!!! Turci stižu do prednosti od 2:0! Strelac je Tofun!

58. minut - Hrvati dosta dobri u nastavku igre. Imali su i dve solidne situacije ispred gola Španaca, ali se rezultat nije menjao. Česi napadaju i napadaju, ali bez rezultata. Počela su druga poluvremena. Kraj prvog poluvremena!