Infarkt završnica istorijskog duela Velsa i Engleske: Staridž doneo pobedu Albionu u finišu! (FOTO) (VIDEO)

DELOVALO JE KAO DA JE KRAJ

Bejl i drugari imali su povoljan rezultat sve do 92. minuta kada je rezervista i član Liverpula uspeo da donese veliki preokret

Po prvi put u istoriji dve reprezentacije, Vels i Engleska susreli su se na Evropskom prvenstvu, a meč je završen sa 2:1 za "Gordi Albion". Možda ne volite fudbal, ali verujte nam, zbog njih ćete ga gledati! (FOTO) Favorizovani Englezi uspeli su da budu konkretniji u napadu i stvore gomilu šansi, ali je nekako njihov sused uspeo odolevao svim napadima, do tog "kobnog" 92. minuta.

Golčina Velšanina! Ne želite da Bejl šutira slobodnjak protiv vašeg tima! (VIDEO) Gol nije viđen do finiša prvog poluvremena kada je Geret Bejl preuzeo odgovornost pri izvođenju slobodnog udarca. Fudbaler Reala je sa 30 metara nekako savladao Harta koji je očajnom intervencijom doprineo da Vels povede. Ovo igrač od 50 miliona funti ne bi smeo da promaši! (VIDEO)