Bolje nije moglo: Bomba na startu za pobedu Francuza nad hrabrim Rumunima! (FOTO) (VIDEO)

1. kolo grupne faze ep

Autsajderi umalo došli do velikog iznenađanja, ali je as Vest Hema majstorskim pogotkom srušio njihove nade. Ovo smo čekali!
Objavljeno: 09:03h
Spektakularnom ceremonijom otvaranja počeo je EURO! (FOTO) (VIDEO) Evropsko prvenstvo u fudbalu
Francuske Rumunije
2:1 ali je njihov rival demonstrirao kvalitet i hrabru igru i nema sumnje istakao kandidaturu za prolazak u 16 najboljih ekipa Starog kontinenta
ali je čuvar mreže Totenhema fenomenalnom odbranom dokazao svetsku klasu
prvih 45 minuta - 0:0
Žiru posle udarca glavom donosi prednost svom timu - 1:0 prerano pomislili da je utakmica rešena
Do kraja meča je viđen mirniji fudbal sve do 89. minuta kada evrogolom Dmitri Paje skida pauka sa gola Tataruštanua i svojoj ekipi donosi tri boda - 2:1 Tenzije pred početak EP, evakuacija na stadionu Francuska! (VIDEO) ovom linku! Mažić oči u oči sa Ibrom: Srpski sudija dobio prvi meč na EURO!
Tok meča: 94' Kakav meč! Ovo smo čekali! Francuska - Rumunija 2:1! 89' Goooooooooooool!!! Evrogol Dmitrija Pajea donosi Francuzima tri boda!
84' 76' Da li će se ovi ljudi opet veseliti za 15 minuta?
64' Penal za Rumuniju! Faul je napravio Patris Evra i sudija Kašai nije imao drugog izbora nego da dosudi najstrožu kaznu. Egzekutor je bio Bogan Stanču i Rumuni zasluženo poravnjavaju rezultat - 1:1!
58' Goooooooooooool!!! Žiru posle greške do sada sjajnog rumunskog golmana dovodi "trikolore" u prednost. Asistent je Paje!
57' 52' 48'
46'
45'
42'
36'
34'
27' Na ulicama Marseja se vodi rat između navijača Engleske, Rusije i lokalnih glava 21'
14'
10'
4'
21:00 20:55 20:30
20:00
Skandal u Francuskoj na samom startu, iako EURO nije ni počeo! (FOTO) (VIDEO)
Espreso anketa: Za koga će Srbi navijati na Evropskom prvenstvu u fudbalu i ko će ga osvojiti? (VIDEO)
Zbog ovih šest razloga je dobro što Srbija ne igra EURO! (VIDEO)