Da li će ikada biti drugačije? I Poljska je sila za Srbiju kada je fudbal u pitanju! (FOTO) (VIDEO)

Ljajić nije mogao sam

Zaslužen trijumf domaćina, naša ekipa mora mnogo bolje ako planira da se nađe u Brazilu 2018. godine
Objavljeno: 07:12h
Reprezentacija Srbije Poljske
1:0 Neverovatno je šta je Branislav Ivanović promašio protiv Poljske! (VIDEO)
Radovana Ćurčića prečku gola Lukaša Fabijanskog Branislava Ivanovića koji ne uspeva da zatrse mrežu glavom prazan
koji iz prve preciznim udarcem pogađa desni Stojkovićev ugao u 28. minutu
najbolji pojedinac Adem Ljajić
9. minuta kada je posle jednog kornera Rajković glavom pogodio prečku 1:0 Dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz Espreso.co.rs
Stadion Gledaoci: Sudija: Strelci:
Poljska : Fabijanski, Pišček, Glik, Salamon, Ribus, Blaščikovski, Krihovjak, Zjelinski, Grosicki, Milik i Levandovski. Srbija : Stojković, Ivanović, Maksimović, Rajković, Kolarov, Milivojević, Matić, Ljajić, Tošić, Kostić i Stojiljković. Tok meča: Utakmica je završena! 92' Nova velika šansa za Adema Ljajića, koji je izbio jedan na jedan sa golmanom Poljske, ali je nije iskoristio. Nova odrana golmana Rome. 89' Velika šansa za Srbiju, ali Rajković glavom posle kornera pogađa samo okvir gola.
74'
70' 63' Sjajno Ljajić stvara sebi prostor i šutira, ali njegov dobar udarac briljantno brani Ščešnji.
61'
.
55' Ćurčić vadi jedinog klasičnog napadača, a uvodi Filipa Đuričića.
51'
49' 46' Meč se nastavlja! Kraj prvih 45 minuta! 45' pa su igrači već na putu u svlačionicu
42' 38' 26' Poljska stiže do prednosti. Levandovski je dobio na ivici kaznenog prostora sve vreme ovog sveta da uputi centaršut, loptu glavom odbija Maksimović pravo na nogu Blaščikovskog koji iz prve pogađa desni ugao gola sa petnaestak metara
24' 21' 14' 6' fantastičnu priliku