ŠOU SERGEJA MILINKOVIĆ-SAVIĆA U ĐENOVI! Perišić popeo Inter na čelo, golman Beneventa pogotkom u 95. minutu doneo prvi bod fenjerašu! (VIDEO)

serija a, 15. kolo

Prebiće ih Gatuzo zbog ovoga

Fudbaleri Beneventa su osvojili svoj prvi bod u Seriji A i to na kakav način! Pa ovo ni u filmovima nema!

Đenaro Gatuzo će čim pre želeti da zaboravi svoj debi na klupi Rosonera.

Sve je počelo dobro po Milan, Đakomo Bonaventura je pogodio u 38. minutu, da bi George Puškaš izjednačio u 50. minutu.

Sedam minuta kasnije je na semaforu stajalo 2:1 i delovalo je da će tako ostati do kraja meča...

Ali onda se desilo čudo... Upamtite ovo ime - Alberto Brinjoli!

Čuvar mreže najgoreg tima Kalča se ubacio i u 95. minutu pogotkom doneo taj 15. kola čekani bod Beneventu!

Kakav triler i kakav heroj!

Inter je demolirao Kjevo na svom terenu sa čak 5:0, a Perišić je upisao het-trik. Ikardi i Skrinjar su još postigli golove za nero-azure.

Ovo je 12 pobeda Intera koji je preuzeo čelo tabele od Napolija posle poraza od Juventusa, dok je Kjevo upisao i peti poraz u Seriji A.

Fiorentina je slavila sa 3:0 (2:0) kod kuće protiv Sasuola. U strelce su se upisali "Ćolito" Simeone, Vertut i talentovani Kjeza. Bivši fudbaler Partizana Milenković, proveo je čitav meč na klupi za rezervne igrače "Viole".

Bolonja je nakon dva vezana trijumfa došla do boda na svom stadionu protiv Kaljarija, bilo je 1:1 (0:1). Gosti su poveli preko Žoaa Pedra u 42. minutu, ali je Matija Destro poravnao rezultat u 81. minutu susreta.

U poslednjem meču dana, Sergej Milinković Savić je doneo pobedu Laciju protiv Sampdorije. Konačan rezultat bio je 2:1, a gol za izjednačenje postigao je srpski as u 80. minutu.

U 91. minutu, Sergej je napravio akciju, posle koje je Felipe Kaisedo bio strelac za dramatičnu pobedu u poslednjim sekundama.

SERIJA A - 15. KOLO:

Nedelja: Benevento - Milan 2:2

Bolonja - Kaljari 1:1 Fiorentina - Sasuolo 3:0 Inter - Kjevo 5:0 Sampdorija - Lacio 2:1 Subota: Torino - Atalanta 1:1 (1:0) Petak: Roma - SPAL 3:1 (2:0) Napoli - Juventus 0:1 (0:1) Ponedeljak: