LUNI ĆE SE SLOŠITI KAD VIDI KO JE ŽIRI U VEČERAŠNJOJ ZADRUGOVIZIJI: U pitanju je bivša zadrugarka (FOTO)
Večeras će biti emitovana prva Zadrugovizija u drugoj sezoni Zadruge, Foto: Printscreen Youtube

NEĆE JOJ SE SVIDETI

LUNI ĆE SE SLOŠITI KAD VIDI KO JE ŽIRI U VEČERAŠNJOJ ZADRUGOVIZIJI: U pitanju je bivša zadrugarka (FOTO)

Poslednjih dana puno se polemisalo i o tome ko će sedeti u crvenim stolicama i ocenjivati zadrugare

Objavljeno: 23.12.2018. 16:41h
  • 3

Stanovnici hiper-rijaliti programa Zadruga 2 vrše poslenje pripreme za svoje nastupe koje će imati na večerašnjoj prvoj Zadrugoviziji u ovoj sezoni. Zadrugari tokom čitavog popodneva do detalja uvežbavaju svoje tačke, koje će večeras predstaviti publici i stručnom žiriju.

Katarina Grujić
Katarina Grujić foto: Damir Dervišagić

Poslednjih dana puno se polemisalo i o tome ko će sedeti u crvenim stolicama i ocenjivati zadrugare, a portal Pink.rs vam ekskluzivno donosi ko će večeras iznositi svoje stavove, kritike i pohvale na račun nastupa ukućana najgledanijeg rijaliti programa Zadruga 2.

Maja Nikolić
Maja Nikolić foto: Dado Đilas
Zorica Brunclik
Zorica Brunclik foto: Dado Đilas

Katarina Grujić, Zorica Brunclik, Milica Pavlović, Maja Nikolić i Teodora Džehverović biće članice stručnog žirija. U nastavku možete pogledati redosled po kojem će večeras ukućani nastupati na Zadrugoviziji:

Milica Pavlović
Milica Pavlović foto: Dragana Udovičić
Teodora Džehverović
Teodora Džehverović foto: Damir Dervišagić

1. Lepi Mića / Toma Zdravković - Samo tužne noći
2. Sale Tru / Sale Tru - Anđeli i demoni (Jelena i Vlada, plesači)
3. Zorica Marković / Stanislav Stošić - Volela me jedna Vranjanka (Marko Marković, Rada Vasić i Snežana Ilić, prateća grupa)
4. Bane Čolak / Beogradski sindikat - Alal vera (Karađorđe Subotić, Aleksandra Subotić i David Dragojević, plesači)
5. Zlata Đurković / Josipa Lisac - Magla (Ljuba Pantović, pleše)
6. Zerina Hećo / Zorica Brunclik - Ono malo duše
7. Miljana Kulić / Stanija Dobrojević - Glavni akteri (Lazar Čolić Zola, plesač)
8. Olja Bajrami / Jelena Karleuša - Upravo ostavljena (Maja Marinković i Dorotea Jovanović, plešu)
9. Marko Petrušević Petrući / Šaban Šaulić - Dva galeba bela (Rebeka Popović, pleše)
10. Suzana Perović / Tajči - Moj mali je opasan (Jovana Tomić Matora, Višnja Petrović i Miki Đuričić, plesači)
11. Marijana Zonjić / Seka Aleksić - Crno i zlatno (Marko Miljković i Ervin Mujaković, plesači)
12. Luna Đogani / Emina Jahović - I da mogu (Momčilo Milojević, Lazar Jeremić i Adam Đogani, prateća grupa)
13. Savo Perović / Milan Stanković - Trans (Ana Korać, pleše)
14. Biljana Micić / Zana - Hej moja dušice (Toma Panić i Brendon, plesači)
15. Nataša Moskva / Emina Jahović i Milica Todorović - Limunada (Dragana Mitar i Pavle Jovanović, prateći)
16. Aleksa Savić / Saša Kovačević - Mogli smo sve (Mina Vrbaški, pleše)

Bonus video

ALEKSA SE NE RAZDVAJA OD MINE, A DA LI ĆE NJEGOVA DEVOJKA POBESNETI ZBOG OVOGA? Pevač pribio najmlađu učesnicu uz sebe, razmenjuju ZALJUBLJENE poglede!

(Espreso.rs/ Pink.rs)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
Inicijalizacija u toku...

Espreso.rs


Adria media