DVE BOMBE FRANCUZA PRESUDILE VATRENIMA! (FOTO)

Finale nad finalima!

Jako lep meč na kojem smo imali prilike da vidimo jako lepe golove

Objavljeno: 18:55h

Kako se razvijao meč, činilo se da će "Petlovi" biti očerupani, jer su za celo prvo poluvreme imali samo jedan udarac ka golu protivnika ali su ipak otišli na odmor sa prednošću.od 2:1.

Međutim, i početak drugog dela meča ukazivao je na sličan ishod, pošto su Vatreni krenulu još žustrije nego u prvom delu meča ali nisu uspeli da iskoriste inicijativu, pa je usledila kazna u vidu dva prelepa gola reprezentativaca Francuske!

Pogba šutira
Pogba šutirafoto: Reuters

Prvo je Pogba posle akcije sa Grizmanom u 65. minutu iz drugog pokušaja jako lepo poslao loptu u desnu stranu mreže Subašića koji je bio nemoćan, pa je francuska povela sa 3:1.

Lopta leti ka golu
Lopta leti ka golufoto: Reuters
Gol Pogbe za 3:1
Gol Pogbe za 3:1foto: Reuters

Međutim, tu se nisu zaustavili , već su samo četiri minuta kasnije u 69. minutu postigli i četvrti pogodak koji je možda bio čak i lepši od Pogbinog šuta.

Kilijan upućuje udarac
Kilijan upućuje udaracfoto: Reuters

Realizator je bio sjajni Kilijan Mbape koji je sa nekih 25 metara poslao loptu u Subašićevu desnu stranu ali nešto više nego pogba.

Udarac Mbapea
Udarac Mbapeafoto: Reuters
Mbapeobv gol
Mbapeobv golfoto: Reuters

I tako su Galski Petlovi od davljenika , došli na korak do osvajanja zlatne boginje.

Nemoćni Subašić
Nemoćni Subašićfoto: Reuters

Jako lep meč na kojem smo imali prilike da vidimo jako lepe golove!

BONUS VIDEO: FUDBALSKA GROZNICA TRESE EGZIT: Kamperi u ekstazi prate utakmice Mundijala (KURIR TV)