KOLINDA SE NASLAĐIVALA ISPRED NOSA PRVOG ČOVEKA RUSIJE! A, predsednik FIFA - neverica... (FOTO) (VIDEO)

VRUĆE U LOŽI

Veoma interesantna scena snimljena je tokom utakmice u Sočiju

Objavljeno: 09:22h

U trenutku kada je Domagoj Vida postigao gol u 101. minutu četvrtfinalnog meča Mundijala i doneo Hrvatima prednost od 2:1 protiv Rusije, predsednica Hrvatske Kolinda Gabar Kitanović je odlučila da malo isprovocira premijera Rusije Dimitrija Medvedeva.

Naime u baš tom trenutku ona je poskočila iz svoje stolice u loži i krenula da slavi, a zatim se okrenula ka Medvedevu i krenula da mlatara rukama gledajući u njegovom pravcu.

Naravno, Medvedevu se takav potez nije baš dopao, što se može videti u videu priloženom ispod.

Ali, euforija kod predsednice nije dugo trajala, jer je u 115. minutu Mario Fernandeš postigao izjednačujući gol koji je na kraju odveo meč u penal završnicu.

Ipak je imala dovoljno političke korektnosti, da nakon likovanja posle gola Vide ipak pruži ruku Medvedevu i čestita mu na pogodku.

Naravno, Medvedev je iskoristio taj trenutak i Kolindi je uzvratio sa širokim osmehom i srdačnim pozdravom, pa se i on tako malo osladio na račun nesreće protivnika, naravno sve u korektnom maniru.