MARADONA U SVOM STILU NASTAVLJA LUDILO! Nakon pogotka koji je odveo Argentinu dalje, Maradona je počastio Nigerijce sa...

LUD BURAZER 100%

A kada je Markus Roho u 86. minutu dao gol za 2:1 za Argentince, Maradona je pao u trans

Objavljeno: 22:28h

Argentinci su najedvite jade uspeli da izvuku živu glavu i pobede Nigeriju golom u 86. minutu koji im je doneo prednost od 2:1 i odveo ih u nok-aut fazu Mundijala kao drugoplasiranu ekipu u grupi D.

Slavni Dijego Armando Maradona emotivno je preživljavao svaki trenutak utakmice između Argentine i Nigerije.

Maradona divlja na tribinama
Maradona divlja na tribinamafoto: Reuters

Slavio je, tugovao, besneo, skakao...

Jednom rečju, ludovao je u loži stadiona "Krestovski" u Sant Peterburgu.

A kada je Markus Roho u 86. minutu dao gol za 2:1 za "gaučose", Maradona je pao u trans!

Legendarni fudbaler je skroz izgubio kompas, skočio i pokazao oba srednja prsta Nigerijcima!

Ali to sve liči na njega, jer šta je tu čudno kada je čovek dok je bio profesionalni fudbaler u piku karijere izgovorio famoznu rečenicu - Ako je kokain droga, ja sam onda narkoman.

BONUS VIDEO: LEPA BRAZILKA POTCENJUJE ORLOVE: Evo šta novinarka Danijela kaže pred meč sa Srbijom (KURIR TV)