MUSA MOŽE SAM: Nigerija savladala Island i ostavila Argentinu u životu! (FOTO)

MUNDIJAL 2018, 2. KOLO

U poslednjem kolu sastaju se Nigerija i Argentina, odnosno Island i Hrvatska.

Objavljeno: 19:07h

Reprezentacija Nigerije savladala je u meču drugog kola Mundijala selekciju Islanda rezultatom 2:0.

Posle prvog dela nije bilo golova, a zanimljivo da Nigerija nije uputila nijedan šut ka golu Islanda koji je uspeo šest puta da ugrozi gol protivnika.

Poveli su Nigerijci u 49. minutu preko Ahmeda Muse fudbalera moskovskog CSKA, a isti igrač je do gola došao u 75. minutu i tako doneo prvu pobedu svojoj reprezentaciji u Rusiji.

Gilfi Sigurdson je imao priliku da smanji rezultat sa bele tačke, ali njegov šut je završio daleko preko gola.

Nakon ovog meča Nigerija imatri boda, Island je ostao na jednom, dok je Argentina i dalje na jednom bodu posle sinoćnjeg debakla, a Hrvatska je već obezbedila osminu finala sa šest osvojenih bodova.