PERU ZAVRŠIO TAKMIČENJE: Francuzi obezbedili osminu finala! (FOTO)

MUNDIJAL, 2018.

U poslednjem kolu ove grupe Francuska se sastaje sa Danskom, dok će Australija plasman u drugu fazu tražiti preko Perua

Fudbaleri Francuske savladali su u drugom kolu Mundijala u Rusiji reprezentaciju Peru rezultatom 1:0 i tako obezbedili plasman u drugu fazu.

Jedini gol na meču postigao je fudbaler PSŽ-a, Kilijan Mbape u 34. minutu utakmice.

Galski petlovi su ušli u meč kao apsolutni favoriti, ali ni u ovom meču kao ni protiv Australije to nisu potvrdili. Žilavi Peru je imao svoje šanse i bio dominantnan u drugom poluvremenu, ali nisu mogli do prvog boda na Mundijalu i za njih je ovo takmičenje završeno kolo pre kraja.