Ljudi, da li je ovo Umtiti ili Zdravko Kuzmanović 2010. protiv Gane? (VIDEO)

au crni sine

Objavljeno: 14:01h

Au, crni Umtiti, šta ti je to trebalo? Samo dva minuta nakon prvog penala potvrđenog VAR tehnologijom, nakon kog je Grizman preciznim udarcem doveo Francusku u prednost od 1:0, usledila je usluga štopera Trikolora, koji je u stilu Zdravka Kuzmanovića protiv Gane, pa pomalo i Vidare protiv Nemačke sa Mundijala 2010, poklonio penal Australiji.

Sudiji ovoga puta nije trebala VAR tehnologija nego samo potvreda linijskog sudije, da bi pokazao rukom na belu tačku.

Jedinak je sigurno izveo poklon jedanaesterac i izjednačio rezultat meča samo tri minuta nakon stvorenog deficita.

Sreća po Umitija pa je Pogba u osamdesetom minutu postigao pogodak za novu prednost Trikolora , ostaje nam da vidimo hoće li rezultat ostati takav do kraja meča.

BONUS VIDEO: Vladimir Štimac na 3. meču finala KLS između Crvene zvezde i FMP-a