Svetske zvezde su poludele za STAKLENOM KOSOM: Novi trend će obožavati sve ŽENE!
Foto: Printscreen/Instagram/jourdandunn

NEODOLJIVA FRIZURA

Svetske zvezde su poludele za STAKLENOM KOSOM: Novi trend će obožavati sve ŽENE!

Ovo pomalo neobično ime označava bob strogih linija, s razdeljkom na sredini, čija su glatkoća i sjaj dovedeni do savršenstva

Objavljeno: 16.08.2018. 16:48h
  • 80

Prvo smo imali trend "staklene kože" koji je došao iz Koreje, a označava vrlo glatku i ultra sjajnu kožu. Novi trend na pomolu je ipak nešto jednostavniji jer ne pretpostavlja nekoliko meseci strogog režima s 10-ak proizvoda za negu: staklena kosa. Ovo pomalo neobično ime označava bob strogih linija, s razdeljkom na sredini, čija su glatkoća i sjaj dovedeni do savršenstva. Frizuru trenutno nose Kim Kardašijan Vest, Kloe Kardašijan, Kajli Džener (pa, skoro polovina Kardašijan klana!), Lusi Hejl, Žurdan Dun, Olivija Kulpo, Blek Čajna...

 

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Sve je počelo kada je stilistkinja Dženifer Jepez objavila fotografiju Hejli Boldvin s ovom frizurom... Hejlina kosa izgleda fantastično ravno, glatko, oštro i sjajno. Nedavno se na ovaj potez odvažila i Kim koju je Kris Apelton ošišao kraće nego što smo ikad do sad videli. Kako sam kaže, kosu je fenirao s četkom i koristeći specifične proizvode za sjaj dok nije sjaj kose doveo do maksimuma.

 

A post shared by Jennifer Yepez (@jennifer_yepez) on

Ako će i tebi kad pogledaš koliko dobro stoji najrazličitijim tipovima lica proći kroz glavu "Hm, mogla bih isprobati ovu frizuru!" kad pogledaš koliko dobro stoji najrazličitijim tipovima lica... Mi kažemo: samo napred! 

 

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

 

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

BONUS VIDEO:

(Espreso.rs/Miss7.24sata.hr)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
Inicijalizacija u toku...

Espreso.rs


Adria media