E SADA SI BESMRTAN! Novak pobedio Marija i osvojio Rolan Garos! (FOTO) (VIDEO)

SAN JE POSTAO JAVA

Srpski teniser osvojio je jedini Gren slem koji mu je nedostajao. U finalu je pobeđen Endi Mari rezultatom 3:1
Objavljeno: 20:36h
Novak Đoković Rolan Garos
Koja sva dostignuća je Đoković štiklirao osvajanjem Rolan Garosa? (FOTO) Zato što je DOKTOR! Tviter pršti od čestitki Novaku Đokoviću! (FOTO)
3:6, 6:1, 6:2, 6:4 i tako uspeo da kompletira sva četiri najveća turnira na svetu i to zaredom (doduše ne kalendarski gledano). Novak je na najoriginalniji način proslavio osvajanje Rolan Garosa! (VIDEO)
Novak posle osvajanja Rolan Garosa: Ovo je najposebniji trenutak u mojoj karijeri!
12. titule kada su ova takmičenja u pitanju. Ono kada Džudi i Dijana slave uz šampanjac! (FOTO) Suze Srđana Đokovića obišle su ceo svet! (VIDEO) neverovatnu igru i potpuno zasluženo uspeo da napravi istorijski uspeh. Trenutak za istoriju: Ovaj poen je Novaka pretvorio u vladara teniske planete! (VIDEO) Kada Novak zagrebe šljaku: Igra na mreži je nešto u čemu Srbin uvek dobija! (VIDEO)
KRAJ ČETVRTOG SETA! SVE JE GOTOVO! NOVAK ĐOKOVIĆ JE OSVOJIO ROLAN GAROS!
*Srpskom teniseru je utaban put do pobede. Novak ima brejk i na početku trećeg seta!
KRAJ TREĆEG SETA! Novak vodi sa 2:1 i potreban mu je još samo jedan set da bi ostvario svoje snove!
*Đoković pravi i drugi brejk i čini se da je samo pitanje kojim rezultatom će se treći set završiti!
*BRAVO! Srpski teniser je uspeo i na startu trećeg seta da napravi brejk i da povede sa 3:1!
KRAJ DRUGOG SETA! NOVAK ĐOKOVIĆ DOLAZI DO IZJEDNAČENJA REZULTATOM 6:2!
Gradonačelnik Beograda posmatra finale Rolan Garosa sa holivudskom zvezdom! (FOTO) Meču prisustvuje i Leonardo Di Kaprio.
*Novak sigurno uspeva da održi brejk prednosti. Trenutno je 4:1 za srpskog tenisera. Grmeo Šatrije na sudiju nakon što je diskutabilan poen dodelio Mariju: Sudija, pe**ru! (VIDEO) *Novak drugi set, kao i prvi otvara brejkom i dolazi do 3:0.
Novak ima ogromnu podršku u Parizu! (VIDEO) KRAJ PRVOG SETA. BRITANAC OSVAJA PRVI DEO IGRE 6:3!
*Britanac je na korak od prvog seta. Ima prednost od 5:2.
*Mari momentalno vraća brejk, a ubrzo i da napravi novi, pa sada ima vođstvo od 4:1.
*Novak nije mogao da počne bolje meč. Dolazi do brejka bez izgubljenog poena!
15:10 - MEČ JE POČEO!
14:50 -
Srbija već ima titulu na Rolan Garosu! Olga Danilović pobednica dubla! 14:30 -
14:00
13.41 na terenu tokom turnira proveo 12 sati i 55 minuta, dok je Mari igrao 17 sati i 49 minuta