SRBIJA SPALA NA JEDNO SLOVO: Zimonjić i Verdasko zaustavljeni u polufinalu Rolan Garosa! (FOTO)

šteta!

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Fernando Verdasko posle sjajne borbe poraženi na korak do finala

Nenad Zimonjić i Fernando Verdasko eliminisani su u polufinalu Rolan Garosa od Santjaga Gonsalesa i Donalda Janga u tri seta – 6:7, 7:5, 6:3.

Ovim porazom pohod srpsko-španskog dubl para zaustavljen je samo na korak od borbe za finale, gde će Amerikanac i Meksikanac igrati protiv boljih iz duela Kabal/Robert - Herison/Venus.

U veoma izjednačenom meču na kraju su presudile sitnice i nešto bolja koncentracija suparničkog dubl para.

DIGAO RUKE OD PARTIZANA: Peković menja sport i ulaže novac u fudbalski klub!

Zimonjić i Verdasko odlično su krenuli meč, pošto su uspeli da u taj-brejku prvog seta dođu do tri set lopte. Prvu su iskoristili, čime su poveli sa 1:0. Međutim, u drugom setu u 12. gemu usledio je pad koncentracija, pa su Janga i Gonsales uspeli da izjednače na 1:1. U odlučujećem setu, američko-meksikanski dubl par bio je bolji i na kraju zasluženo slavio sa 6:3. Iako su poraženi u polufinalu, nema sumnje da su Zimonjić i Verdasko oduševili partijama na Otvorenom prvenstvu Francuske i mogu biti ponosni sa ostvarenim učinkom.

NE MOŽE PARTIZAN BEZ POVRATNIKA! U prošlosti su se Grobari radovali bivšim igračima, ali zbog NJEGA će možda biti besni? (VIDEO)

BONUS VIDEO: Verbalni sukob Grobara i prvog čoveka KLS Leona Deleona u Pioniru