ALKARAS SE SPASIO OD ROJA PČELA, A ONDA SAMLEO ZVEREVA! Sledi spektakl za finale (VIDEO/FOTO)
Pozdrav Aleksandera Zvereva i Karlosa Alkarasa na kraju meča, Foto: Charles Baus / Zuma Press / Profimedia

MASTERS U INDIJAN VELSU

U drugom polufinalu snage će odmeriti Tomi Pol i Danil Medvedev

Objavljeno: 10:06h

Roj pčela prekinuo je meč Karlosa Alkarasa i Aleksandera Zvereva u četvrtfinalu Mastersa u Indijan Velsu, ali se susret ubrzo nastavio.

Susret je bio suspendovan pri rezultatu 1:1 u gemovima, a Španac je onda samleo Nemca za 79 minuta rezultatom 6:1 i 6:1.

U polufinalu nas očekuje spektakl jer će mu protivnik biti Janik Siner koji ima neverovatan niz pobeda od 16:0, ukoliko uključimo samo 2024. godinu.

Italijan je poslednji put izgubio od Novaka Đokovića u finalu Završnog mastersa u Torinu.

Inače, Karlos je posle nastavka duela došao do brejka i poveo sa 4:1, a u nastavku je iskoristio i prvu set loptu.

U drugom setu, Alkaras je poveo 4:0 sa dva brejka, a Zverev se u petom gemu samo upisao na semafor.

U drugom polufinalu snage će odmeriti Tomi Pol i Danil Medvedev.