Novakov rival je pružio paklen otpor, ali kvalitet je presudio u Đokovićevu korist! (VIDEO)

Monte karlo, 3. kolo

Sva dešavanja sa ove utakmice pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 20:08h

III SET

6:4 - Prvu meč loptu koristi Novak! Gotovo jeeeee!!! Bravo Novače, bravo Busta! Spektakularan meč je odigran!

5:4 - Novak je ostvario 15. direktan poen u ovom setu i uspeo da spreči čudo! Idemo Nole, jako do brejka! Publika iz sve snage navija za Noleta!

4:4 - Posle 2 sata i 15 minuta rezultat je izjednačen! Maraton gledamo u Monaku, ali i paklen, paklen meč!

4:3 - Kako igra Španac! Oduzima Srbinu servis herojskom defanzivnom igrom! Sve vraća Busta, Novak nije imao rešenje!

4:2 - BREJK! Evo gaaaaaaaaaaaa!!! Posle mnogo muke osvaja prvi brejk u trećem setu! Čuje se sa tribina - 'AJMO NOLE!

3:2 - Uspeva Nole da osvoji gem na svoj servis, a Karenjo Busta ima problem sa povredom prsta! Medicinska ekipa mu pruža tretman.

2:1 - Greškama je počeo Novak odlučujući set, ali je nanizao pet poena i uzeo uvodni gem. Kada je delovao toliko umorno i iscrpljeno, "ispalio" je najbolji ritern od početka meča, zatim i dobrim napadom došao do izjednačenja.

1:0 - Poveo je Nole u nastavku, ali je rivalu dozvolio dva poena! Velika borba, sjajan meč igraju rivali...

II Set

4:6 - Četvrtu set loptu je iskoristio Španac, idemo u treći set!

4:5 - Lepo je sada bekhend služio Novaka i novi osvojen gem!

3:5 - Spektakularni potezi, tri direktna poena i BREJK za Noleta! Idemo!

2:5 - Novak je potpuno pao! Busta je napravio novi brejk i sada servira za set! Tri brejka zaredom Karenja, Novak je veoma nervozan!

2:4 - Furiozno igra Španac, osvaja gem na svoj servis! A Nole... Deveta greška na forhendu, deseta neiznuđena!

2:3 - Počeo je Novak da greši na forhendu, napravio je duplu grešku i Španac mu je oduzeo servis!

2:1 - Ufffff! Vratio je Karenjo Busta brejk! Ima još ovde da se igra!

2:0 - BREJK! Sve smo bliži trijumfu našeg asa!

1:0 - Nole otvara set osvojenim gemom,, ali uz puno problema... Španac igra na veoma visokom nivou i moraće Đoković dobro da se oznoji kako bi slomio svog rivala...