NOVAK SE DIGAO IZ PEPELA: Đoković pobedio Simona u borbi titana! (FOTO) (VIDEO)

ATP MONTE KARLO

Dešavanja na meču Đoković - Simon ste pratili u našem "lajv blogu".
Objavljeno: 17:56h

II SET

3:6 - Simon izjednačuje u setovima! Potpuni preokret na terenu posle brejka koji je napravio Đoković u trećem gemu drugog seta!

3:5 - Dobro je! konačno je prekinuo Srbin seriju uzastopnih gemova koje je osvojio njegov protivnik!

2:5 - Izuzetno teška situacija za najboljeg srpskog tenisera u drugom setu. Poeni su sve duži, Simon ih igra sve bolje, a Đoković nikako da dođe do svoje igre iz prvog seta.

2:4 - BREJK! Ne ide Novaku! Izbacio je frustraciju vikanjem na svoju ložu srpski teniser, ali to mu nije pomoglo da spasi gem na svoj servis.

2:3 - Najduži gem u meču, čak četiri brejk lopte je propustio Đoković i Simon zasluženo dobija i drugi gem zaredom.

2:2 - BREJK! Uh ovo je bilo neočekivano, relativno lako Simon uzvraća brejkom!

2:1 - BREJK! Dug i pomalo čudan gem završen je u korist drugog reketa planete. Imao je tri brejk lopte savršenim napadima, ali ih je sve tri spasao Francuz. Međutim, od novog naleta nije uspeo da se odbrani!

1:1 - Malo duže je potrajao ovaj gem na servis srpskog tenisera, ali pitanje ko će ga dobiti se nije postavljalo.

0:1 - Osvaja prvi gem u drugom setu Simon koji deluje kao da se smirio tokom pauze.