LAJOVIĆ ZAVRŠIO SA MELBURNOM U PRVOM KOLU! Dušan nije iskoristio velike šanse protiv Šapovalova (VIDEO)
Dušan Lajović, Foto: Profimedia

AUSTRALIJAN OPEN

Srbin imao prednost od 3:1 u trećem setu, kao i brejk loptu za 2:1 u četvrtom

Nažalost, Srbija je odmah na startu Australijan opena ostala sa predstavnikom manje, odnosno sa samo četiri imena u Melburnu.

Razlog za to je poraz Dušana Lajovića od Denisa Šapovalova sa 3:1 u setovima, odnosno 4:6, 6:4, 4:6 i 1:6.

Srbin je izgubio u prvom setu, a potom je izjednačio u druom kada je došao do 4:2 i tu prednost nije ispustio.

NIK KIRJOS SE POVUKAO SA AUSTRALIJAN OPENA! Evo šta to znači za Novakov put do titule (VIDEO)

U trećem setu Dušan je imao prednost od 3:1, ali potom usledio pad i u pet minuta Šapovalov je došao do izjednačenja, a kasnije i osvajanja seta.

Lajović je imao brejk loptu za 2:1 u četvrtom setu, ali je Denis to spasao i na kraju slavio.