Užasan dan za srpski sport na Olimpijskim igrama, izuzimajući sjajne odbojkašice! (FOTO) (VIDEO)

3. dan olimpijskih igara

Sva dešavanja vezana za Olimpijske igre možete da pratite uz naš portal

05:25 - A evo i bilansa medalja posle trećeg dana Olimpijskih igara!

05:23 - Francuzi su pobedili sa 88:60!

05:03 - Francuska se odlično priprema za duel sa Srbijom, jer Kina ništa više od pripremnog protivnika i nije!

04:56 - Francuzi lagano privode Kineze kraju! Rezultat posle treće četvrtine bio je 64:45!

04:36 - Mačevaocu je u sred bitke ispao mobilni telefon! Presmešno!

04:24 - Čeka se kraj utakmice Francuska - Kina u košarci, pa da se lagano rastajemo!

03:58 - Oglasio se Nole posle ispadanja!

03:30 - Hrvati su u vaterpolu slavili nad Crnom Gorom posle ludačke završnice!

03:12 - Nole i Ziki su ispali od brazilskog dubla!

03:07 - Počelo je plivanje, ali na njemu nema srpskih takmičarki! Obe su ispale u kvalifikacijama!

03:00 - Uzela su oba dubla po brejk u drugom setu. Rezultat je 4:4!

02:31 - Novak Đoković i Nenad Zimonjić su izgubili prvi set od Mela i Soaresa rezultatom 4:6!

02:24 - Ako se po jutru dan poznaje, Brazilci će se prošetati kroz ovaj meč! Vrlo su blizu osvajanja prvog seta.

02:14 - Melo i Soares su već oduzeli brejk našem dublu! Nema veze, samo napred!

02:00 - Počeo je meč Đoković/Zimonjić - Melo/Soares! Lagano osvojen prvi Zimonjićev servis gem.

01:45 - Novak i Ziki se polako pripremaju za meč koji bi Đokoviću mogao da spasi Olimpijadu!

01:35 - Oglasile su se i odbojkašice posle sjajnog rezultata! Veoma su oprezne!

01:20 - Huan Martin del Potro se opet osvrnuo na pobedu nad Đokovićem. U međuvremenu, Ameri deru Venecuelu, Brazil razvaljuje Japance u vaterpolu!

00:59 - Nole i Zimonjić neće pre 1:45! Družićemo se mi do ranih jutarnjih časova!

00:44 - Kada su drugi sportovi u pitanju, Brazil u vaterpolu vodi sa tri gola prednosti protiv Japana, dok SAD igra sa Venecuelom, koja se u prvom poluvremenu dosta dobro drži!

00:39 - Đoković i Ziki bi trebalo da počnu nešto iza jedan!

00:15 - Šta je to sa bokserima na Olimpijskim igrama i sobaricama! Još jedan je zaglavio u "buvari" zbog njih!

00:00 - Odbojkašice su došle do druge maksimalne pobede!

23:42 - Sramota! Kosovska šampionka odbila da radi doping test!

23:33 - Srbija vodi sa 2:0 u setovima! Baš visoko lete odbojkašice na ovim Igrama!

23:24 - Još jedna neverovatna priča iz Rija! Radi se o tajlandskom dizaču tegova i njegovoj baki!

23:15 - U drugom setu Srbija vodi sa 6:3! Odlično igraju naše dame...

23:08 - Uspela je reprezentacija Srbije posle pet set lopti da dođe do prvog seta. Rezultat je bio 29:27!

23:02 - Portorikanke se ne daju, izjednačile su na 22:22, tako da ulazimo u veoma neizvesnu zavšnicu prvog seta!

22:57 - Portorikanke drže priključak, zbog tri servis greške Srpkinja u kratkom periodu, ali i dalje je rezultat dobar. 20:18 za naše.

22:48 - Odlično su započele meč, vode u prvom setu sa 11:7! Samo napred, bar da nas neko danas obraduje... Fun fact: Portoriko se prvi put takmiči na Olimpijskim igrama!

22:40 - Meč je počeo!