GROBARI U NEVERICI: Partizan ostao bez titule!
Grobari, Foto: Starsport©

NIŠTA OD POBEDE

Rukometaši Vojvodine osvojili su novu šampionsku titulu.

Novosađani su pobedili Partizan u Beogradu rezultatom 28:20 u drugom finalnom meču Arkus lige i sa ukupnih 2:0 stigli do trofeja.

"Šumice" su bile ispunjene do poslednjeg mesta, ali to nije pomoglo crno-belima da dođu do pobede i majstorice.

Prvo poluvreme donelo je veoma izjednačenu borbu dva tima, a posle prvih 30 minuta rezultat je bio 9:9. Parni valjak je imao prednost od 9:7, ali dva minuta nije uspeo do gola, pa se Vojvodina vratila i poravnala pred odlazak na odmor.

Crno-beli su bolje otvorili nastavak meča i sa dva brza gola poveli sa 11:9. Opet je uspela Vojvodina ekspresno da se vrati i izjednači na 1:1.

Vojvodina je preokrenula u 42. minutu, a ubrzo je imala i maksimalnu prednost u tom trenutku od 16:14.

Održavala je Vojvodina tu svoju veliku prednost, a onda Zečević po drugi put pravi oštar faul i isključen je u 47. minutu što je bio udarac za Partizan koji je nakon tog isključenja imao tri gola zaostatka, 19:16 je bio rezultalt.

Uspeo je Partizan da se vrati i smanji na 19:18, ali to je bilo sve što smo videli od domaćeg itima na ovoj utakmici.

Vojvodina je iskoristila Partizanove propuste i promašaje da se odlepi, a na kraju i da stigne do ubedljive pobede i šeste šampionske titule u nizu.