Pa šta je ovo sa Francuzima? Novo divljanje navijača, ponovo prekid utakmice! (VIDEO)

HAOS

Posle petnaestak minuta igre na stadionu Žofri Gušar, navijači Sent Etijena su upali na tribinu i prekinuli utakmicu

Utakmica između Sent Etijena i Rena je trebalo da bude odigrana bez publike, ali najvatreniji navijači 'zelenih' su se pobrinuli da ne bude tako.

Posle petnaestak minuta igre na stadionu Žofri Gušar, navijači Sent Etijena su upali na tribinu i prekinuli utakmicu. "Zeleni" su ranije sankcionisani od strane Fudbalskog Saveza Francuske zabranom prisustva publike na tribinama, ali su njihovi ultarsi na delu demonstrirali parolu - 'No Pasaran'. Ušavši na tribnu počeli su da uzvikuju "Sloboda za Ultrase", a glavni sudija Buke je bio prinuđen da prekine utakmicu. Prekid je trajao nekih 15 minuta, a utakmica je završena rezulatatom 1:1, pa su i jedni i drugi umanjili sebi šanse da mogu da se izbore za plasman na evroscenu naredne sezone. Oba gola pala su u finišu prvog poluvreemna, Slovenac Robert Berić je doveo domaćina u vođstvo, Mekser je poravnao do odlaska na veliki odmor. U prilogu pogledajte trenutak kada su navijači Sent Etijena prodrli na tribine.