Treći vezani poraz crveno-belih u Evroligi! U sportu je sve moguće, osim da Zvezda pobedi Žocov Fener! (FOTO) (VIDEO)

evroliga 11. kolo

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Fenerbahčea rezultatom 87:72
Objavljeno: 20:32h

Sedam duela Fenerbahčea i Crvene zvezde i sedam pobeda turske ekipe!

Crveno-beli su ponovo poraženi od izabranika Željka Obradovića ovoga puta u Istanbulu rezultatom 87:72 u okviru 11. kola Evroliga.

BAŠ LOŠE: Nije problem dvocifrena razlika, već je OVO GLAVNA MUKA za Zvezdu u Istanbulu! (VIDEO)

Ovo je sedmi poraz srpskog šampiona u evropskom takmičenju, a treći vezani.

Ekipa Dejana Radonjića dobro je otpočela meč i uspešno parirala kvalitetnijem protivniku, ali je od drugog perioda sve krenulo nizbrdo.

NESTVARNO! Ono što je Zvezda uspela protiv Fenera, malo ko može u svetu košarke! (VIDEO)

Crveno-beli su postigli samo šest poena za osam minuta druge četvrtine i Fenerbahče je otišao na dvocifrenu prednost, koja je nastavila da raste u drugom poluvremenu, sve do poslednje deonice, kada je domaći tim spustio loptu.

Najefikasniji pojedinac meča bio je Ekpe Judo sa 15 poena, dok je pored njega u timu Fenerbahčea bio zapažen i Jan Veseli sa 14 poena, dok je Nikola Kalinić ubacio 8.

Kod Crvene zvezde jedini na nivou je bio Marko Simonović sa 14 poena, a trebalo bi istaći i sjajnu rolu mladog Ognjena Dobrića koji je u poslednjoj deonici ubacio 8 poena.