Pitali smo košarkaške veličine da nam objasne svetski trend koji je Radonjić iskoristio protiv Bamberga! (FOTO) (VIDEO)

EKSKLUZIVNO za naš portal

Veliki znalci nama najznačajnijeg sporta, rado su se odazvali pozivu i prokomentarisali kako bi oni to radili
Objavljeno: 18:28h

U utorak uveče Crvena zvezda je slavila protiv Brose Basketsa iz Bamberga sa 79:78, zahvaljujući odličnoj odbrani u poslednjem napadu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Nemci su probali da u poslednje pune 24 sekunde napada ulazom pod koš osiguraju pobedu pobedu, ali su blokade sprečile tim Andree Trinkijerija da trijumfuje.

Trenera Bamberga jedva odvojili od sudije, ali nešto je moralo da strada od njegovog silnog besa! (VIDEO)

Iz ugla prosečnog navijača bila je čudna odluka Dejana Radonjića da brani poslednji napad na meču, iako njegov tim ima poen prednosti, a 24 sekunde je do kraja, ali to se ispostavilo kao dobra stvar.

S obzirom na to da je poslednjih godina čest slučaj da se poslednji napad brani, a ne "seče" faulom kao što je to bilo ranije, pa se dešavalo da poslednjih pola minuta meča potraju koliko i cela četvrtina, konsultovali smo košarkaške legende i stručnjake da nam objasne kako bi postupili u takvoj situaciji.

Igrač koji se nudio Zvezdi i zvanično je proglašen za najboljeg na svetu! (VIDEO)