ZVEZDO, MORAŠ JOŠ DA RASTEŠ! Neverovatni Šved nosio Himki do pobede u Pioniru! (VIDEO)

EVROLIGA, 18. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog"

Košarkaši Himkija pobedili su ekipu Crvene zvezde rezultatom 68:79 u 18. kolu Evrolige.

Ovo je deseta pobeda Himkija u sezoni, dok je Zvezda pretrpela i jedanesti poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Ročesti sa 27, Dangubić je postigao 20 , a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Šved i postigao 29 poena.

U sledećem kolu Zvezda u Izraelu igra protiv Makabija , dok se ekipa Himikija sastaje sa Olimpijakosom.

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog".

66:76 - Šved teroriše Crvenu zvezdu, njegov 26 poen

64:71 - Himki se odlepio u finišu meča, +7 na 2:40 do kraja

62:64 - Ročesti postigao 25 poena

60:64 - Ali Himki uzvraća!

60:61 - Džejms Feldin za tri poena!

KRAJ TREĆE ČETVRTINE - 54:52 - Neizvesno u Pioniru! Zvezda je dozvolila Himkiju da se približi i unese dramu u meč. Ročesti sa 20 i Dangubić sa 18 predvode domaće, dok je Šved ubacio 20 poena za goste iz Moskve.

48:48 - Anderson pogađa za 3 poena

48:43 - Feldin je izvozao Gila, a zatim i poentirao

45:43 - Lesor će na liniju za slobodna bacanja

39:41 - Vode gosti

37:36 - Himki se vraća u meč!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - 37:31 - Zvezda zahvaljući trojkama ima prednost nad Himkijem! Dangubić je ubacio čak pet šuteva za tri poena, Ročesti dva manje, ali treba napomenuti da Himki ima očajan procenat šuta u večerašnjem meču. Očekuje nas uzbudljiv nastavak utakmice u Pioniru!

37:26 - Dangubiiiić! Nova trojka!

34:26 - Raspucao se i Ročesti! Njegova treća trojka!

28:23 - Dangubić postiže i svoj 15 poen

21:21 - Loš početak druge četvrtine za igrače Zvezde, Himki je vratio rezultat na "fabričko", a Pero Antić je dobio tehničku

KRAJ PRVE ČETVRTINE - 21:14 - Crvena zvezda na krilima Nemanje Dangubića koji je ubacio čak četiri trojke ima prednost posle prve deonice, a i igra crveno-belih može da zadovolji navijače. Šved je ubacio šest poena u gostujućem timu.

21:12 - Enis pogađa oba slobodna bacanja

18:12 - Šesti poen Šveda

14:8 - DANGUBIĆ JE ZA SADA NEVEROVATAN! 4/4 za tri poena!

3:2 - Dangubić je sjajno otvorio meč i pogodio prvu trojku za svoj klub

19:00 - Meč je počeo!

18:15 - Igrači su izašli na zagrevanje