BOGDAN IZJEDNAČIO REKORD KARIJERE: Srbin odigrao MAGIČNU UTAKMICU protiv Lejkersa! (VIDEO)

nba liga

Bogdanović je odigrao maestralno

Objavljeno: 07:06h

Bogdan Bogdanović je sinoć u dresu Sakramenta protiv Los Anđeles Lejkersa odigrao svoju najbolju utakmicu u NBA ligi!

Srbin je igrao maestralno, i bio je najveća nada da će Sakramento uspeti da izdrži pritisak i uzme skalp Lejkersima u Los Anđelesu. Ostatak tima, međutim, nije bio toliko raspoložen, i Lejkersi su na kraju dobili utakmicu sa 99:86.

Bogi je igrao 32 minuta, i za to vreme postigao 19 poena, uz 2 skoka, 4 asistencije i 2 ukradene lopte. Šutirao je 7-13 iz igre, 0-3 za 3 poena i 5-6 sa linije slobodnih bacanja.

Sakramento je odigrao dobro prvo poluvreme, kad je rezultat bio izjednačen, a zatim su počeli ogromni problemi u napadu, koji su kulminirali u katastrofalnoj 4. četvrtini, kad je Sakramento postigao svega 12 poena (Bogdan 3).

U Sakramentu su pored Bogdana solidni bili još i DeAron Foks sa 15 i Badi Hild sa 13 poena, a Lejkerse su do pobede vodili Džulijus Rendl sa 22 i Bruk Lopez sa 18 poena.