PROMAŠIO POLAGANJE ZA POBEDU! Miler Partizanov tragičar na evropskom oproštaju od Pionira! (FOTO) (VIDEO)

9. kolo evrokupa

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 21:55h

Košarkaši Limoža pobedili su ekipu Partizana rezultatom 101:98 u 9. kolu Evrokupa.

Partizan je imao napad za pobedu, ali je Miler promašio polaganje i dozvolio Limožu da uhvati loptu i organizuje poslednji napad gde su poenima završili meč i odneli pobedu u Francusku.

Ovo je peta pobeda Limoža u sezoni, dok je Partizan pretrpeo i osmi poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Vilijams Gos sa 28, pratili su ga Miler sa 26 i Šalić sa 18, a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Hejns i postigao 22 poena.

U sledećem kolu Partizan igra protiv Lokomotive u Rusiji, dok se ekipa Limoža sastaje sa Lijetuvosom na svom terenu.

98:101 - Kraj meča! Limož je pobedio u Pioniru!

96:99 - Limož pred pobedom!

96:93 - Trojka za Partizan! Kakva završnica u Beogradu!

90:88 - Crno-beli ponovo imaju prednost

86:84 - Rezultatska klackalica u Pioniru

79:81 - Limož ima prednost na šest i po minuta pre kraja susreta

KRAJ TREĆE ČETVRTINE: 76:76 - Neizvesna završnica je sigurna u Hali Pionir! Partizan se opustio i dozvolio gostima da se vrate u meč u finišu treće deonice. Miler i Gos su ubacili po 19 poena, Šalić je na sjajnih 14, dok je Hejs kod gostiju postigao 14 poena.

56:46 - Ponovo je +10 za ekipu Partizana

KRAJ PRVOG POLUVREMENA 51:42 - Partizan ima prednost nakon prvog dela u veoma praznom Pioniru. Ponovo efikasno prvo poluvreme gde su crno-beli upisali 52 poena. Očigledno je dolazak Nenada Čanka urodio plodom i tim Partizana igra sve bolje. Miler je postigao 12 poena, dok je Đoko Šalić upisao 10. Na drugoj strani Karter je zabeležio osam koševa.

47:37 - +10 na minut pre kraja prvog poluvremena

39:30 - Lepa prednost crno-belih

27:28 - Tautvidas postiže svoj šesti poen

20:19 - Kraj prve četvrtine - Partizan vodi sa košem prednosti posle prve deonice. Očekuje nas neizvestan meč u Pioniru. Đoko Šalić je najefikasniji sa osam ubačenih poena

18:19 - Serija od 7:0 Limoža za prvo vođstvo francuskog tima

18:12 - Miler precizan sa linije slobodnih bacanja

6:2 - Partizan je lepo otvorio utakmicu

20:00 - Utakmica pretposlednjeg kola Evrokupa je počela

19:45 - Pionir zvrji prazan petnaest minuta pred početak duela. Verovatno je uzrok loše posete i slava Sveti Nikola

BONUS VIDEO: Reakcija Grobara na penal u derbiju posle 22 godine i radost zbog gola