Poraz Zvezde u Malagi! Nedović bez emocija protiv bivšeg kluba, sjajan i Milosavljević! (FOTO) (VIDEO)

EVROLIGA, 6. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznat lajv-blog.

Objavljeno: 22:59h

Košarkaši Unikahe pobedili su ekipu Crvene zvezde rezultatom 79:65 u šestom kolu Evrolige .

Ovo je treća pobeda španske ekipe u sezoni, dok je Zvezda pretrpela poraz.

Loša igra tokom celog meča, samo na trenutke dogodio povremeni bljesak ekipe Dušana Alimpijevića, ali to nije bilo dovoljno da se pobedi odlična ekipa Unikahe

Najefikasniji u timu domaćina bio je Nedović sa 17, pratio ga je Salin (15 ), a u gostujućoj ekipi najviše su se istakli Feldin Lesor i Ročesti sa po 10 poena.

NAPOKON DOČEKASMO! Nebojša Čović odgovorio na pitanje koje Grobare i Delije muči godinama! (FOTO)

EVROLIGA JE REKLA DA JE TO DERBI KOLA: Delije, sad imate šansu da konačno napunite Arenu!

SRAMOTAN GEST PREMA DELIJAMA: Toliko ih se plaše, da su morali da ih zabrane! (FOTO)

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš dobro poznat lajv-blog.

Kraj meča - 79:65 - Poraz crveno-belih u Malagi. Loša igra tokom celog meča, i povremeni bljesak ekipe Dušana Alimpijevića nije bio dovoljan da se pobedi odlična ekipa Unikahe. Nedović je briljirao sa 17 poena, dok je drugi reprezentativac Milosavljević postigao 12 koševa. U ekipi iz Beograda po 10 poena postigli su Lesor, Feldin i Ročesti

77:64 - Radičević pogađa za dva poena

74:62 - Lesor svojim košem smanjuje prednost Unikahe

74:60 - Osmi poen Nemanje Dangubića

74:58 - Bruks nastavlja da pogađa, njegov osmi poen

70:53 - Unikaha je pred pobedom, ponovo velika prednost španskog tima

66:53 - Bruks siguran za dva

63:50 - Kraj treće četvrtine - Unikaha ipak ima dvocifrenu prednost posle dobrog perioda Crvene zvezde. Nedović igra odličnu utakmicu i trenutno je na 17 postignutih poena

61:50 - Dejan Davidovac se upisao u listu strelaca

61:48 - Serija od 7:0 za Unikahu

57:48 - Nemanja Nedović odgovara Dobriću

54:48 - Dobrić pogađa za tri i vraća Zvezdu u život!

54:45 - Ročesti precizan za dva poena

54:41 - Peta trojka Salina. Ponovo je +13

49:38 - Vaščinski vraća prednost Unikahe na dvocifren broj

47:38 - Zvezda smanjuje prednost pogotkom Lesora

45:31 - Poluvreme - Sjajan prvi deo za košarkaše Unikahe, velika prednost tokom svih 20 minuta, uz sjajne partije Salina i Milosavljevića sa po 12 poena, Nedović je upisao 8. U dresu crveno-belih najviše se istakao Feldin sa 7 koševa.

45:27 - Mek Kalum postiže prve poene na meču

43:25 - Milosavljević šutira sa linije za slobodna bacanja. Pogodio je oba puta, njegovih dvanaest poena.

39:23 - Prvi poeni Ročestija, i to sa linije za tri poena

39:18 - Nedović ponovo precizan. Ogromna prednost španskog kluba

32:14 - Nastavlja Unikaha sa rafalnom paljbom

30:14 - Nemanja Nedović pogađa trojku

24:12 - Šesti poen Dragana Milosavljevića

22:12 - Kraj prve četvrtine! - Unikaha ima prednost posle uvodnog perioda, a Crvena zvezda može da bude zadovoljna trenutnom razlikom, pošto je domaći tim imao prednost od 16 poena razlike. Salin je postigao čak četiri trojke!

20:4 - Ponovo Salin! Četvrta trojka raspoloženog košarkaša Unikahe

13:4 - Treća trojka Salina u uvodnoj fazi utakmice

10:4 - Dobrić postiže prve poene na meču

7:2 - Unikaha je bolje počela meč, i napravila seriju od 7:0, a tek u trećem minutu je Zvezda postigla prve poene

20:45 - Utakmica je počela