Zvezdina prva od mnogih: Čupala je Barsa i rukama i nogama, ali iz paklenog bezdana Pionira nije mogla da izađe!  (FOTO) (VIDEO)

EVROLIGA, 2. KOLO

Zvezdina prva od mnogih: Čupala je Barsa i rukama i nogama, ali iz paklenog bezdana Pionira nije mogla da izađe! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 20:59h

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Barselone rezultatom 90:82 u drugom kolu Evrolige!

Ovo je prva pobeda crveno-belih u Evroligaškoj sezoni, kao i prvi poraz Barselone u svim takmičenjima.

Najefikasniji u timu domaćina bili su Ročesti sa 22 i Bjelica sa 23 , a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Serafan i postigao 16 poena.

U sledećem kolu igra protiv Himkija u gostima, dok se ekipa Barselone sastaje sa Žalgirisom na svom terenu

Uskoro opširnije...

Delije na meču sa Barsom glasno zagrmele i žestoko izvređale rivala fudbalera Zvezde u Ligi Evrope! (FOTO)

Lesor dovodi Delije do ludila, ceo Balkan se trese od njegovih zakucavanja! (VIDEO)

ANTE TOMIĆ LAJKS DIS! Igrači Barse OPET nisu znali da se himna završila! A jedan od njih se izgubio plešući uz ritam pesme Delija! (VIDEO)

KRAJ MEČA! Crvena zvezda je savladala Barselonu rezultatom 90:82!

39' - Ročesti pogađa za +4! 86:82!

38' - Ponovo Bjelica!!! 84:82!

38' - Barselona pogađa oba slobodna bacanja! Nerešeno je 82:82!

38' - Bjelicaaaaaa! +2 za Zvezdu! 82:80!

37' - Potez Ročestog koji će se naći među TOP 10 poteza drugog kola Evrolige! 79:75 vodi Zvezda!

36' - Ertel pogađa za dva poena

35' - Nesportska lična greška svirana Branku Laziću

33' - Hanga uzvraća za tri poena! 70:62

33' - DOOOOOOBRIĆ! Nova trojka za + 11!

30' - KRAJ TREĆE ČETVRTINE! 62:57 Očekuje nas vrlo neizvesna poslednja četvrtina!

29' - Trojka Antića! Njegov osmi poen.

28' - Ertel pogađa za tri, Alimpijević traži tajm-aut. 60:50

28' - Faul u napadu u korist Crvene zvezde

25' - Feldin postiže 5 poena uzastopno! 55:43

POLUVREME - 44:32 za Crvenu zvezdu!

20' - Ročesti za triiii!!! 44 :32

19' - Opet Serafan! 41:32

16' - Kevin Serafan pogađa za dva poena! - 33:24

14' - Pero Antić postiže trojku! 31:20

11' - Trojka Koponena, i dalje je +10 za crveno-bele.

10' - Kraj prve četvrtine! Sjajna partija svih košarkaša Crvene zvezde. Bjelica je najefikasniji sa 8 postignutih poena. Lesor je u dva navrata pokazao zašto ga zovu kraljem zakucavanja! 24:13 za Crvenu zvezdu

8' - Zakucavanje Bjelice! 22:11

6' - LEEESOOOOOOR! Ponovo zakucava francuski centar! +10 za Zvezdu!

6' - Trojka Dobrića! 18:10!

5' - Tajm-aut. 15:10 vode crveno-beli

4' - Hanga jedan od dva sa linije slobodnih bacanja - 13:8 za Zvezdu

3' - 9:4 za crveno-bele. Bjelica je već postigao 5 poena

19:00 - Meč je počeo!

18:00 - Košarkaši Barselone izašli su na zagrevanje