SUDIJE GA IZNERVIRALE: Jokić ISKLJUČEN tokom prvog poluvremena, Denver pobedio i bez njega i bez Melouna!
Nikola Jokić u duelu sa Marvinom Beglijem, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

nba

Srpski as nije mogao da se suzdrži

Objavljeno: 07:36h

Nikola Jokić nije završio utakmicu protiv Detroita.

On je na meču protiv Pistonsa isključen od strane sudija nakon što je napravio dve tehničke greške.

Srbni je do tog trenutka proveo samo 15 minuta na terenu, pošto se sve izdešavalo krajem prvog poluvremena.

Jokić je obe tehničke dobio zbog nedosuđenih faulova nad njim, a malo pre njega meč je morao da napusti i Majk Meloun koji je besno protestovao kod arbitara zbog očiglednih grešaka na štetu Nagetsa.

Nikola je za 15 minuta upisao devet poena, pet skokova i pet asistencija.

Ipak, i bez najboljeg igrača i bez trenera, Denver je uspeo da stigne do pobede rezultatom 107:103.

Šampione NBA lige predvodio je Redži Džekson sa 21 poenom, a pratili su ga Kentavijus Kaldvel-Poup sa 20, Kristijan Braun sa, Majkl Porter Džunior sa 14 i Eron Gordon sa 11 poena.

U poraženom sastavu Detroita istakao se Kejd Kaningem sa 17 poena, Marvin Begli je imao 18, Džejden Ajvi 17, a dvocifreni su bili i Ajzeja Stjuart i Stenli Umude sa po 11 poena.

Denver ima skor od deset pobeda i četiri poraza i trenutno je treći na Zapadu, dok su Pistonsi najgori tim Istoka sa samo dva trijumfa i čak 13 neuspeha.