IGOKEA POBEDILA PARTIZAN U POSLEDNJEM NAPADU! Crno-beli stigli -22, ali na kraju poraženi (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Partizana i Igokee, Foto: Starsport©

ABA LIGA, 7. KOLO

Izabranici Vladimira Jovanovića na poluvremenu vodili 48:34

Objavljeno: 23:17h
Veljko Petrović

Košarkaši Igokee priredili su veliko iznenađenje, možda i najveće u ovih sedam odigranih kola ABA lige.

Izabranici Vladimira Jovanovića u Štark areni pobedili su Partizan sa 91:89, a na poluvremenu su vodili 48:34.

1 / 4 Foto: Starsport©

Momci Željka Obradovića dvojkom Uroša Trifunovića na 49 sekundi do kraja došli su do izjednačenja od 89:89.

Veliko slavlje gostima iz Laktaše doneo je Stefan Mudi na dve sekunde do kraja, a zanimljivo da su njegovi saigrači i on ispustili +22.

Stefan Mudi posle utakmice Partizana i Igokee
Stefan Mudi posle utakmice Partizana i Igokeefoto: Starsport©

Tu prednost imali su sredinom treće četvrtine kada je Zoran Nikolić zakucao za 68:46.

Najbolji u redovima Igokee bili su Nikola Tanasković i Marko Jeremić sa po 17 poena, dok je Edin Atić dodao 14.

Dragan Milosavljević, bivši kapiten crno-belih imao je 12, a Zoran Nikolić 10.

Na drugoj strani Zek Ledej 16 poena, Uroš Trifunović 15, Danilo Anđušić 13, a debitant Bruno Kaboklo dva poena za tri minuta na parketu.