Šta mislite, da li je Pefi Marković ponovo vršio teror nad rivalima u dresu Zenita?

pa nego! :)

Utakmica u Krasnodaru je bila puna preokreta, nakon prvog poluvremena vodili su gosti sa četiri poena razlike, da bi na startu nastavak Lokomotiva preuzela stvari u svoje ruke.

Košarkaši Zenita iz Sankt Peterburga slavili su na nezgodnom gostovanju u Krasnodaru.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Izabranici Vasilija Karaševa slavili su rezultatom 80-83 i tako se učvrstili na drugom mestu VTB lige.

Utakmica u Krasnodaru je bila puna preokreta, nakon prvog poluvremena vodili su gosti sa četiri poena razlike, da bi na startu nastavak Lokomotiva Kuban preuzela stvari u svoje ruke. Ipak, u poslednjem kvartalu Zenit dolazi do novog vođstva, zahvalujući sjajnoj seriji Sergeja Karaševa. Sin trenera Vasilija i bivši košarkaš Bruklin Netsa vezuje osam poena, za seriju gostiju od 8-2 i tako gosti dolaze do nešto komfornijeg vođstva. Poenima Vujukasa Lokosi dolaze na samo dva poena deficita, ali je potom Marković vezao četiri poena i tako odbio nalet domaćina.