BOBAN IGRAO 12 MINUTA I DAO 15 POENA: Navijači besni na trenera Detroita, pitaju "ZAŠTO NE DAŠ ČOVEKU DA IGRA?" (VIDEO)

bobinator

Detroit gubi trku za doigravanje, a sve češće su priče o smeni Stena Van Gandija, koji uporno drži Marjanovića na klupi, iako je evidentno najbolji ofanzivni igrač ekipe

Boban Marjanović je daleko najopasnije oružje koje Detroit ima u svom napadačkom arsenalu. To nije tajna ni za koga, a Boban, kad dobije šansu na kašičicu, kao sinoć, brutalno dokazuje da je to činjenica.

Imajući sve to u vidu, nikome više nije jasno zašto trener Sten Van Gandi uporno drži Srbina na klupi, iako mu se napad raspada, a tim je sve dalji od plej-ofa.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Sinoć je Bobi dobio šansu da igra tek kad je utakmica već bila gotova (na -30 razlike, celu 4. četvrtinu).

I Bobi je odigrao, kako uvek i odigra. Četiri puta je zakucao, potpuno izdominirao nad centrima Orlanda, pogodio sva slobodna bacanja (5), i završio utakmicu sa 15 poena i 4 skoka za 12 minuta.

Tužan deo priče je što je samo jedan igrač u celom timu Detroita (Džon Lojer) postigao više (poen više) od Bobana. Toliko su loši u napadu.

Na kraju, ubedljiva pobeda Orlanda - 115:87. Predvodili su ih Elfrid Pejton sa tripl-dablom (14 poena, 11 skokova, 10 asistencija) i Nikola Vučević (16 poena, 8 skokova i 6 asistencija).