ENIGMA OLIMPIJAKOS JE I DALJE NEREŠIVA! Zvezda nikad bliža pobedi protiv Grka, ali je Printezis ugasio snove! (FOTO) (VIDEO)

evroliga 27. kolo

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite uz naš lajv-blog
Objavljeno: 22:14h

Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su novi poraz u Evroligi!

Izabranici Dejana Radonjića ponovo su poraženi od Olimpijakosa posle produžetaka rezultatom 64:66 i takoni iz četvrtog puta nisu uspeli da savladali grčki tim.

Šta se dešava sa bratstvom? Delije prvo besnele na igrače Olimpijakosa, a potom je usledilo nešto još gore! (VIDEO)

U Kombank Areni imali smo prilike da gledamo jedan sjajan meč u kome je prvo poluvreme pripalo gostima iz Pireja, a drugo domaćem timu, pa je najpravednije bilo da se pobednik odluči posle dodatnih pet minuta!

U produžecima, gde je viđena prava penal završnica, bolje se snašla ekipa i došla do trijumfa pogotkom Jorgosa Printezisa na tri sekunde pre kraja!