PRLJAVI GOBER UDARIO JOKIĆA PRAVO U LICE: Sudije uopšte nisu reagovale! (VIDEO)
Rudi Gober udara Nikolu Jokića, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia, Printscreen/Youtube/NBA on TNT

sramota

Nikola Jokić se odmah uhvatio za lice i pao na parket

Objavljeno: 07:56h

Nikola Jokić je bio nadomak tripl-dabl učinka u pobedi Denvera nad Minesotom (122:113) kojom su Nagetsi došli do 2:0 u seriji četvrtfinala plej-ofa Zapdane konferencije NBA lige.

Srbin je ponovo imao dosta žestokih duela sa prgavim Rudijem Goberom koji u poslednje vreme udara ne samo protivnike već i saigrače...

Denver je imao visoku prednost na poluvremenu, ali su je Timbervulvsi istopili u trećoj četvrtini, a u tom periodu Jokić i Gober su imali jedan jak okršaj pod košem.

Nikola Jokić, Rudi Gober

"Džoker" je promašio šut preko Francuza koji je prilikom odbrane naknadno spustio opruženu levu ruku i udario dvostrukog uzastopnog MVP-ja posred lica.

Jokić se odmah uhvatio za lice i pao na parket, ali nije dobio ni faul!

Kada se oporavio, ustao je i besno protestovao kod arbitra Eda Maloja.