ŠOK U LAKTAŠIMA! Zvezda odlučuje da li će ići na Partizan u polufinalu! (VIDEO)

ABA liga, 26. kolo!

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 18:57h

Partizan je u Laktašima doživeo jedan od najbolnijih poraza u sezoni - rezultat je bio 70:61.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crno-beli na taj način nisu uspeli da slave u meču koji je mogao da im osigura treće mesto pred plej-of ABA lige, pa će sada sa strepnjom čekati mečeve Cedevita - FMP i Crvena zvezda - Budućnost.

Da su izabranici Aleksandra Džikića pobedili, najgora pozicija pred odlučujuću bitku u sezoni, polufinale ABA lige, bila bi treća, a sada moraju da strepe i da čekaju da Crvena zvezda slavi nad Budućnosti, ukoliko Cedevita, kako se očekuje, pobedi nad FMP u Zagrebu.

Imao je Partizan mogućnost da se nekoliko minuta pred kraj vrati, došao je svega -4, ali je Hečer promašio otvorenu trojku, a na tačno minut pred kraj meča, Ratkovica je napravio korake pri -6, i tako sahranio sve šanse svog tima za pobedu.

Ratkovica je bio najefikasniji u Partizanu sa 14 poena, dok je Hečer postigao 12. S druge strane, Vuk Radivojević je postigao 20 poena.

18.00 MZT - Mornar 21.00 Crvena zvezda - Budućnost

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...