DRAMA: Partizan i Zvezda DOBILI potencijalnog rivala u plej-ofu!
Luka Vildosa i Matijas Lesorr, Foto: Starsport

PIROVA POBEDA

Košarkaši Igokee savladali su u Laktašimra rezultatom 75:74 Studentski centar u okviru 26. kola ABA lige.

Ipak, ovaj trijumf izabranicima Vladimira Jovanovića nije bio dovoljan da izbore mesto u plej-ofu, pošto nisu uspeli da slave sa više od sedam poena razlike.

Domaćin je u prvom poluvremenu bio na putu ka tome, imao je +13, ali zbog loše treće četvrtine tu razliku nije uspeo da zadrži.

Detalj sa duela u Laktašima
Detalj sa duela u Laktašimafoto: FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

U neizvesnoj završnici, Igokea je upisala 10. trijumf u sezoni.

Studentski centar je tako postao poslednji tim koji je izborio plasman u plej-of ABA lige i regularni deo sezone završio je sa skorom 11-15.

U zavisnosti od zaostalih utakmica biće poznato da li će Podgoričani u prvoj rundi igrati protiv Partizana ili Crvene zvezde.