BILO JE ČUPAVO, ALI... Cedevita zadržala drugo mesto na tabeli! (FOTO)

ABA liga, 24. kolo!

Zagrepčane je do 18. pobede u sezoni predvodio Arapović sa 16 poena, 14 je dodao Bilan uz sedam skokova, dok su po 10 ubacili Boutrajt i Krušlin

Košarkaši Cedevite rutinski su savladali Karpoš Sokole 81:77, u premijernom meču 24. kola ABA lige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Zagrepčani su tako zadržali drugo mestu za koje se pred plej-of bore sa Partizanom, koji ima pobedu manje pred gostovanje Mega Leksu u ponedeljak.

Makedonci su vodili posle prvog poluvremena u Zagrebu, ali nisu imali snage da odole domaćinu u poslednjih 20 minuta utakmice.

Cedevitu je do 18. pobede u sezoni predvodio Arapović sa 16 poena, 14 je dodao Bilan uz sedam skokova, dok su po 10 ubacili Boutrajt i Krušlin. Najefikasniji u gostujućoj ekipi bio je Dragan Labović sa 27 poena, 18 je postigao Mavra, dok je dabl-dabl imao Trajkovsli sa 14 poena i 11 skokova.

BONUS VIDEO: Ludačka završnica utakmice Partizan - Zadar!