Da nije bilo penala u finišu utakmice... Barsa jedva do bodova! (VIDEO)

primera 23. kolo

Fudbaleri Barselone jedva stigli do tri boda protiv Leganesa
Objavljeno: 23:52h

Fudbaleri Barselone na jedvite jade uspeli su da ostvare pobedu protiv Leganesa u okviru 23. kola Primere.

Gostujući tim imao je bod u džepu sve do samog finiša, a onda je Lionel Mesi postigao pogodak iz penala za 2:1.

Barselona je odlično počela utakmicu i već u četvrtom minutu Lionel Mesi je pogodio posle asistencije Luisa Suareza.

Darvin Mahis je u 71. minutu sjajno pronašao Unaija Lopeza, a ovaj je majstorski šutirao kroz noge Ter Štegenu, ali je na kraju to bilo malo.

PRIMERA, 23. KOLO

Petak Granada - Real Betis 4:1 (3:0) /Karsela Gonzales 18, Ramos 28, 64, Pereira 33 - Petros 75/

Sporting Hihon - Atletiko Madrid 1:4 (0:0) /Alvarez 49 - Karasko 46, Gameiro 80, 81, 85/

Real Madrid - Espanjol 2:0 (1:0) /Morata 33, Bejl 83/

La Korunja - Alaves 0:1 (0:0) /Manu Garsija 68 pen/

Sevilja - Eibar 2:0 (1:0) /Sarabia 31, Vitolo 90+1/

Real Sosijedad – Viljareal 0:1 /Kastileo 90+3/

Valensija - Atletik Bilbao 2:0 (2:0) /Nani 13, Zaza 45/

Selta - Osasuna 3:0 (1:0) /Sisto 23, Ozabed 87, Aspas 89/

Barselona - Leganjes 2:1 (1:0) /Mesi 4, 90pen - Lopez 71/