Do juče velika armija, sada razbijena vojska! Šampion Evrope izgoreo u paklu Arene! (FOTO) (VIDEO)

Evroliga, 15. kolo!

Sva dešavanja sa terena, ali i ona pored njega, mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 21:01h

Neverovatna utakmica u Kombank Areni! Crvena zvezda je dočekala CSKA, a konačni rezultat bio je neverovatnih 78:67 u korist domaćih!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crvena zvezda je celu utakmicu imala primat na terenu... Što igrački, što rezultatski. CSKA se vratio tek u drugom poluvremenu, a u jednom momentu je bilo čak i +16 za šampiona Srbije i ABA lige.

Mora se napomenuti da je tim Dejana Radonjića primio samo 34 poena u prvom poluvremenu od Armejaca, što ove sezone nikome nije pošlo za rukom.

PAKAO ARENE! Da li je iko očekivao da će Delije na OVAJ NAČIN dočekati Teodosića? (VIDEO) (FOTO)

Prva četvrtina je u potpunosti pripala Zvezdi! U drugoj, CSKA se vratio koliko-toliko, ali je onda sjajna serija srpskog tima odvela crveno-bele na +16 na poluvremenu!

Od povratka sa pauze, napadačka rapsodija crveno-belih je malo stala, pa se CSKA u jednom momentu vratio i na -6, ali ni to nije bilo dovoljno šampionu Evrope!

Kamen da zaplače... Ono što su Delije uradile u Areni pogodiće svakog Rusa pravo u srce! (FOTO)

Najbolji u redovima srpskog tima bio je Ognjen Kuzmić sa 16 poena, pratio ga je Marko Simonović sa 14 poena.

U poraženom timu Andrej Voroncevič dao je 21 poenom, dok ga niko drugi nije pratio ni upola toliko dobro. Jedini dvocifren pored njega bio je Aron Džekson!