BOLONJA NIJE MOGLA DO TRI BODA PROTIV FENJERAŠA: Ni sjajna partija Arnautovića nije pomogla Mihajloviću!

serija a 27. kolo

Fudbaleri Salernitane i Bolonje remizirali su 1:1 u utakmici 27. kola italijanske Serije A.

Tim Siniše Mihajlovića poveo je u finišu prvog poluvremena kada je glavom matirao domaćina Marko Arnautović.

Činilo se da će gosti iz Emilio Romanje da slave, ali tako nije mislio rezervista Nadir Zortea.

U istom minutu kada je i ušao – 72, uspeo je da donese bod poslednjeplasiranoj ekipi šampionata.

Salernitana ostaje "fenjeraš" sa samo 15 bodova, sedam manje od sigurne zone, dok je Bolonja "ušuškana" na 12. poziciji sa 32.