POBEDA POSLE PUNA TRI MESECA! Alaves konačno obradovao svoje navijače, Fekir dominirao u pobedi Betisa! (FOTO)

HOSELU JE GOL MAŠINA!

Valensija je nastavila niz utakmica bez trijumfa u prvenstvu

Objavljeno: 18:19h

Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom terenu Valensiju sa 2:1, u utakmici 24. kola španskog prvenstva.

Alaves je poveo u 14. minutu golom Mamadua Luma, a izjednačio je Gonsalo Gedeš iz jedanaesterca u 62. minutu.

Pobedu domaćoj ekipi doneo je Hoselu golom iz jedanaesterca u 76. minutu.

Alaves je stigao do pete pobede u prvenstvu, dok je Valensija nastavila niz bez trijumfa u prvenstvu.

Fudbaleri Betisa savladali su Levante na strani rezultatom 4:2, u utakmici 24. kola LaLige.

Najzaslužniji za trijumf gostiju bio je Nabil Fekir, koji se dva puta upisivao u listu strelaca.

On je najpre u 14. minutu pogodio mrežu rivala, uz dosta sreće, da bi Gonsales i Karvaljo praktično obezbedili trijumf.

Levante je preko Gomesa u 43, odnosno 47. minutu nagovestio eventualni povratak domaćih, međutim, Fekir je novim golom, ovoga puta iz slobodnjaka od stative, stavio tačku na susret.

Do kraja utakmice Levante je ostao bez igrača, nakon što je Roberto Soldado zaradio direktan crveni karton.

Betis je nastavio da prati vodeći dvojac, ima 43 boda, sedam manje od Sevilje, a 11 od Real Madrida.

Levante je zakucan za dno tabele sa samo 11 osvojenih bodova i do opstanka će jako teško doći.