LEVENDOVSKI NIJE DOVOLJAN: Bohum na svom terenu naneo bolan poraz Bajernu (FOTO)

BUNDESLIGA, 22. KOLO

Borusija Menhengladbah pobedila je Augzburg, dok je Bajer iz Leverkuzena savladao Štutgart

Objavljeno: 21:51h

Fudbaleri Bohuma pobedili su kao domaćini Bajern 4:2, u 22. kolu nemačke Bundeslige.

Golove za Bohum postigli su Kristofer Antvi Ađej u 14, Jirgen Lokadija iz penala u 38, Kristijan Gamboa u 40. i Gerit Holtman u 44. minutu. Dvostruki strelac za Bajern bio je Robert Levandovski u devetom i 75. minutu.

Borusija Menhengladbah je pobedila Augzburg sa 3:2. Strelci za Borusiju bili su Kuadio Kone u 30, Jonas Hofman u 46. i Rami Bensebaini u 67. minutu, dok su golove za Augzburg postigli Iago u 55. i Alfred Finbogason u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

FK Borusija Menhengladbah, FK Augzburg

Pobedu na svom terenu ostvario je i Grojter Firt, savladavši Hertu sa 2:1, dok je Volfsburg u gostima pobedio Ajntraht sa 2:0.

U poslednjem meču koji je odigran u subotu, fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu Štutgart sa 4:2.

Golove za Bajer postigli su Musa Diabi u 41, Amine Adli u 52, Florijan Virc u 86. i Patrik Šik u 90. minutu. Dvostruki strelac za Štutgart bio je Tijago Tomaš u 49. i 88. minutu.