RAČIĆ PRESEDEO NA KLUPI LET "SLEPIH MIŠEVEVA" DO 1/2 FINALA KUPA KRALJA! Rajo bolji od Majorke!

kup kralja

Fudbaleri Rajo Valjekana i Valensije plasirali su se u polufinale španskog Kupa Kralje pobedama u četvrtfinalnim utakmicama.

Madridski klub je do pobede 1:0 na svom terenu protiv Majorke stigao zahvaljujući golu Oskara Treha u 44. minutu sa penala.

Daleko uzbudljivije i sa više golova protekao je meč na "Mestalji" gde je Valensija slavila protiv Kadiza 2:1.

"Slepe miševe" je do prednosti doveo Gonzalo Guedeš u 24. minutu, a izjednačenje Kadizu obezbedio je iskusni Lukas Perez u 54. minutu sa penala.

1 / 5 Foto: Profimedia

Kompletni parovi polufinala Kupa Kralja biće poznati u sredu uveče kada se na "San Mamesu" sastaju Atletik Bilbao i Real Madrid, dok će na "Anoeti" Real Sosijedad dočekati Betis.