KONAČNO MU SVANULO: Prvenac Takume Asana!
Takuma Asano, Foto: Srđan Stevanović/Starsportphoto

20. kolo bundesLige!

Bivši fudbaler Partizana doneo remi Bohumu

Fudbaleri Bohuma i Kelna odigrali su u Bohumu nerešeno 2:2, u meču 20. kola Bundeslige, a strelac izjednačujućeg pogotka je bio nekadašnji fudbaler Partizana Takuma Asano.

Gerit Holtman je doveo domaći tim u vođstvo u 25. minutu, a zatim je usledio preokret golovima Tima Hibera i Entonija Modesta u 36. i 45. minutu.

Bivši igrač Partizana Takuma Asano je u 70. minutu doneo bod Bohumu, što je bio njegov prvi gol u dresu nemačkog prvoligaša. Japanac je na leto stihao u Bohum i od tada, pa do današnjeg pogotka nije uspeo da se upiše u listi strelaca.