ROMA U BERGAMU DEMOLIRALA ATALANTU: "Vučica" ozbiljno uzdrmala šampionske snove domaćih!

serija a

"Boginja" se izblamirala pred domaćim navijačima

Objavljeno: 17:37h

Fudbaleri Rome ubedljivo su slavili na gostovanju u Bergamu protiv Atalante 1:4 u meču 18. kola Serije A.

Vodila je ekipa Žozea Murinja već nakon nepunog minuta kada je Tejmi Abraham najpre sjajno probio, a potom i nakon što se lopta odbila od njega imao sreće da postigne gol.

FK Roma

Duplirao je Zaniolo, a potom se sreća okrenula i na stranu domaće ekipe kada se u nadoknadi prvog poluvremena lopta, nakon šuta Luisa Muriela, odbila od defanzivca Rome i prevarila golmana.

Nije to uspela da iskoristi Gasperinijeva ekipa i na tom momentumu izgradi preokret u nastavku igre. Naprtotiv, do kraja su primili još dva pogotka.

Prvo je u 72. strleac bio Kris Smoling, a osam minuta kasnije je Abraham stigao do drugog pogotka.

Atalanta je trenutno treća sa 37 bodova, šest manje od vodećeg Interam dok je Roma ne petoj poziciji sa 31 bodom.